Tarihçemiz

kurumsal

Hakkımızda

TRANSBİGBAG – YLD AMBALAJ, 2010 yılından beri KAYSERİ’de bulunan üretim yerinde “ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi , ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi“ doğrultusunda Big Bag olarak bilinen “Sanayi Tipi Büyük Çuval” üretmektedir.
TRANSBİGBAG her koşulda müşterilerini destekleyen güvenilir bir firma olarak faaliyet göstermesinden dolayı, kurmuş olduğu iş bağlantılarını uzun yıllar boyunca devam ettirmektedir. Her yıl yüzbinlerce Big Bag üreten firmamız ürettiği ürünlerin %30’unu Avrupa ülkelerine ihraç ederken geri kalan %70’lik kısmını talebin hızla arttığı iç pazara sunmaktadır.

TRANSBİGBAG – YLD AMBALAJ, ticari hayatın ve üretimin her aşamasında kaliteyi hedefleyen, müşteri ve çalışanların memnuniyetini esas alan, satış öncesi ve sonrası kalitesine ve markasına inanan, kanunlara ve yönetmeliklere uygun, istenen standartlarda üretim yapmayı ve sektöründe kalıcı, güvenilir bir firma olmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.
TRANSBİGBAG – YLD AMBALAJ olarak işimizin gereklerini yerine getirirken, sistemlerin korunması, geliştirilmesi ve iş arkadaşlarımızın verimliliklerinin artırılmasına yardımcı olma konularında sorumluluklarımızı kabul eder ve şirketimizin kaynaklarını özenli ve etkin kullanıp, her hareketi şirketin başarısını göz önünde bulundurarak yaparız.